Проведення Зимового Дхарма зібрання Арья Кшеми для монахинь Каґ’ю

Наступної зими після Каґ’ю Монламу з 20 січня по 2 лютого 2014 року відбудеться Перше щорічне зимове Дхарма зібрання для монахинь Каґ’ю. Ідея його проведення виникла із прагнення Його Святості Ґ’ялванґа Кармапи покращити освіту для санґхи Каґ’ю, особливо для монахинь. В монастирі Терґар у Бодхґаї зберуться монахині з семи різних монастирів Каґ’ю, щоби взяти участь у двотижневих вченнях, диспутах та спеціальних пуджах.

Зібрання носить назву на честь Арья Кшеми, монахині, що жила у часи Будди, і яку сам Будда вважав найвидатнішою з усіх через її мудрість та впевненість. Наслідування її прикладу допоможе сучасним монахиням досягти успіху в навчанні та практиці медитації.

Після церемонії відкриття 20 січня, вісім днів з 21 по 28 січня будуть присвячені вченням, зайняттям та диспутам. В цей час Його Святість Ґ’ялванґ Кармапа буде двічі на день дарувати вчення по тексту «Прикраса звільнення» Ґампопи. Монахині також щовечора будуть відвідувати зайняття з логіки та брати участь у диспутах. 30 січня відбудеться «Спеціальний ритуал для процвітання Дхарми монахинь», складений Ґ’ялванґом Кармапою. 31 січня відбудеться ритуал Чод «Низка коштовностей», щоби відмітити особливий зв’язок жінок з видатною майстринею Мачік Лабдрон. 1 лютого пройдуть ритуали Шістнадцяти Архатів і Тари, після чого 2 лютого Зимове Дхарма зібрання завершиться урочистою церемонією закриття.

Джерело: http://kagyuoffice.org