Ґ’ялванґ Кармапа відвідає Кіннор, а потім візьме участь у Міжнародній буддійській конференції в Делі

29 серпня 2013 р. – Монастир Г’юто

30 серпня Ґ’ялванґ  Кармапа відбув у тижневий тур по регіону Кіннор, Індія, у відповідь на багатолітні прохання місцевих буддійських громад. Це його перший візит до Кіннору, що був організований Лонченом Рінпоче.

Ґ’ялванґ Кармапа подорожує в якості державного гостя уряду штату Хімачал Прадеш. Його зустрінуть урочистою вітальною церемонією у Чаурі, прикордонному місце регіону Кіннор.

Під час свого перебування у Кіннорі,  Ґ’ялванґ Кармапа дарує дводенні вчення у Реконґ Пео, включно з вченням Махамудри 1 вересня та вченням Пхови 2 вересня, а після обіду 2 вересня він також дарує усім присутнім посвяту довголіття.

У регіоні Кіннор широко розповсюджена буддійська культура, традиції та звичаї, оскільки на сході він межує з Тибетом. Мешканці Кіннору мають глибинні історичні зв’язки з тибетським буддизмом. У регіоні є кілька монастирів, яким більше тисячі років.

Під час свого візиту до Кіннору, Ґ’ялванґ Кармапа повертається на шлях свого попередника Шістнадцятого Ґ’ялванґа Кармапи, який відвідав цей регіон під час свого паломництва до гори Кайлаш у 1948 році.

Після того як  Ґ’ялванґ  Кармапа відвідає декілька монастирів та храмів у Кіннорі, на зворотному шляху він зупиниться у Лхамо, де відвідає жіночий монастир Лочена Рінпоче, а також у Солані, де відвідає монастир Бон.

6 вересня Ґ’ялванґ  Кармапа відбуде до Делі, де візьме участь у першій зустрічі членів-засновників  Міжнародної буддійської конфедерації, що організована Місією Ашоки. Там він приєднається до буддійських лідерів та представників буддійських спільнот з усього світу, що зберуться на історичну першу зустріч нової всесвітньої буддійської організації – Міжнародної буддійської конфедерації.

Під час чотириденної конференції, Ґ’ялванґ  Кармапа очолить сесію: «Час змін: буддизм у ХХІ столітті», а також виступить з промовою на тему буддійської відповіді на виклики в сфері захисту навколишнього середовища, після чого повернеться до Дхарамсали 14 вересня.

Джерело: http://kagyuoffice.org